Najkrajší obraz! Sledujte Markízu, Doma a Dajto v HD!

18. 03 2016 15:58 | Lukáš Kočišek
HD - ilustračný obrázok
HD - ilustračný obrázok Foto: TV Markíza

Vychutnávajte si naše programy naplno v tej najlepšej obrazovej kvalite!

Kto by si nechcel vychutnávať svoje obľúbené televízne programy v tej najvyššej obrazovej kvalite? Vysielanie vo vysokom rozlíšení, teda v HD kvalite, sa s narastajúcim počtom moderných Full HD televízorov v slovenských domácnostiach postupne stáva štandardom. 

Prostredníctvom našej distribučnej trasy môžu takmer všetci operátori prijímať HD signál Markízy, Doma aj Dajto. Záleží však na každom z nich, akú kvalitu signálu sa rozhodne ponúkať svojim klientom. V súčasnosti už mnoho prevádzkovateľov retransmisie šíri všetky stanice skupiny Markíza v HD kvalite, ak ich však váš operátor v ponuke ešte stále nemá, neváhajte ho s touto požiadavkou čo najskôr kontaktovať!

HD kvalita poskytuje lepší divácky zážitok vďaka kvalitnejšiemu obrazu v porovnaní so štandardným rozlíšením (SD). Čo najväčší divácky komfort je prioritou skupiny Markíza, preto už kompletne všetku svoju pôvodnú tvorbu - od spravodajstva a publicistiky, cez zábavné relácie, až po seriály - vyrába v natívnej HD kvalite.

Postupne narastá tiež frekvencia nasadzovania akvizičných filmov a seriálov v plnej HD kvalite, okrem Markízy ich diváci môžu čoraz častejšie nachádzať aj v ponuke menších staníc Doma a Dajto.

Na Markíze sa diváci už v najbližších dňoch môžu tešiť na klasické vianočné filmy a rozprávky vo vysokom rozlíšení ako Princezna se zlatou hvězdou, Pyšná princezna, S tebou mě baví svět, Perinbaba, Tři oříšky pro Popelku, Mrázik, Popolvár najväčší na svete, či Soľ nad zlato. Chýbať však rozhodne nebudú ani špičkové premiérové kinohity ako Dračia nevesta, Dovolenka za trest, Celebrity s.r.o., Osem hrozných, Experiment, Hostiteľ, či Gravitácia.

Porovnanie HD a SD obrazu pri filme Amazing Spider-Man 2
Foto: TV Markíza
 

Priaznivci televízie Doma si môžu v HD kvalite vychutnávať obľúbené seriály ako Vymenené životy, Priatelia, Sherlock a Watsonová, romantickú novinku z exotickej Indie s názvom Sandhya - svetlo môjho života, či vybrané filmové tituly. V súčasnom období to budú napríklad premiérové romantické filmy Dobrý anjel, Vianočný posol lásky, Vianočné vyznanie, Stromček želaní, Čarovné Vianoce, Princezná pod stromček, Vianočná premena, Vianočný výlet, Rosamunde Pilcherová: Muž s veľkým srdcom, či Nevesta na úteku.

Športoví fanúšikovia náležite oceňujú vo vysielaní televízie Dajto ten najostrejší obraz pri sledovaní priamych prenosov domácej Fortuna ligy, vrcholového boxu, či pokerovej šou European Poker Tour. Samozrejmosťou je tiež množstvo akčných filmov a seriálov v tej najlepšej HD kvalite.

Ak teda vlastníte televízor s možnosťou príjmu HD signálu a chcete si naplno vychutnať vysielanie našich staníc, potrebujete aj kvalitný HD signál. Iba vďaka tejto kombinácii budete môcť sledovať dokonale ostrý a jasný obraz so všetkými detailmi a realistickou farebnosťou.

Ak používate anténu na príjem televízneho signálu, nezabudnite, že ak chcete aj v novom roku ničím nerušene sledovať vaše obľúbené programy, od 1. januára 2017 tak budete môcť aj naďalej a to cez satelitný, káblový alebo IPTV príjem. Viac informácií nájdete na akonaladit.markiza.sk alebo na infolinke 0850 700 400.

Komentáre ( 0)