Vaše obľúbené televízie Markíza, Doma a Dajto kráčajú s dobou a naplno sa preto sústreďujú na najnovšie trendy v modernom digitálnom svete. Z daného dôvodu sme sa rozhodli k 31. decembru 2016 upustiť od šírenia signálu prostredníctvom klasickej televíznej antény. Od nového roka tak budete môcť sledovať stanice Markíza, Doma a Dajto v ostrej HD obrazovej kvalite, a to s množstvom atraktívnych doplnkových služieb.

Nestihli ste svoju obľúbenú reláciu alebo seriál? Nič sa nedeje, všetky svoje obľúbené programy si budete môcť kedykoľvek pozrieť vo svojom videoarchíve. Samozrejme vždy v ostrom HD obrazovom rozlíšení, takže vám neunikne ani najmenší detail. Vychutnajte si našu ponuku televíznych staníc a sami rozhodujte o tom čo, kedy a ako budete sledovať.

Zistite, aké výhody budete môcť využívať:

Vitajte v digitálnom svete
Foto: TV Markíza
 
Zvoľte si satelitný, káblový alebo IPTV príjem televízneho signálu a využívajte všetky výhody moderného vysielania. Kontaktujte niektorého z káblových alebo satelitných operátorov v mieste vášho bydliska, ktorí vám predstavia svoju ponuku.


Čo to znamená, že Markíza nebude pokračovať v terestriálnom vysielaní, teda šírení signálu prostredníctvom antény?
- Znamená to, že ak prijímate signál staníc skupiny Markíza prostredníctvom antény na streche domu alebo cez DVB-T prijímač, nebudete môcť tieto stanice od 1. januára 2017 sledovať.

Týka sa to len Markízy?
- Koniec terestriálneho šírenia sa týka všetkých troch staníc skupiny Markíza – Markízy, Doma aj Dajto.

Dokedy je možné sledovať Markízu, Doma a Dajto prostredníctvom antény?
- Markízu, Doma a Dajto budete môcť prijímať prostredníctvom antény do 31. decembra 2016. Po 1. januári 2017 ich už takýmto spôsobom nebudete vedieť sledovať.

Prečo už nebudete vysielať cez anténu?
- Skupina Markíza týmto svojím rozhodnutím nasleduje svetové trendy v televíznom vysielaní a pokračuje aj týmto spôsobom v skvalitňovaní služieb poskytovaných divákom.

Čo to znamená pre diváka?
- Aj týmto spôsobom diváci môžu sledovať televízne stanice v HD kvalite. Ak ste zmeškali niektorý zo svojich obľúbených programov či už seriál, správy alebo šou, môžete si ich pozrieť vo videoarchíve, získate prístup k HbbTV (teletext rozšírený o ponuku online obsahu, ako napr. spravodajské informácie, počasie a pod.) a množstvu ďalších atraktívnych služieb.

Ako si môžem naladiť Markízu po novom roku?
- Zvoľte si satelitný, káblový alebo IPTV príjem televízneho signálu a využívajte všetky výhody moderného vysielania. Kontaktujte niektorého zo satelitných, káblových alebo IPTV operátorov v mieste vášho bydliska, ktorí vám predstavia svoju ponuku.

Kedy mám osloviť operátorov?
- Operátorov odporúčame osloviť v predstihu, ešte pred ukončením šírenia signálu staníc skupiny Markíza prostredníctvom antény. Budete tak môcť sledovať vaše obľúbené programy nepretržite a bez obmedzenia.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?